...
Producent krówek reklamowych Moja Krówka

Blog moje krówki

Czy zamierzasz wziąść ślub i zorganizować wesele? Nasze krówki personalizowane będą idealne na ślub, duże wesele lub kameralne przyjęcie weselne.

Krówki na wesele mogą być piękną pamiątką, a także mogą być jako smaczne podziękowanie dla gości weselnych! Krówki z imionami pary młodej na pewno urozmaicą słodki stół na sali weselnej, a ponadto będą symbolem upamiętniającym to chyba najważniesze w twoim życiu wydarzenie.

Obecnie prezenty dla gości weselnych na stałe zagościły w naszej polskiej tradycji. Dlaczego by nie skorzystać z tak słodkiej oraz bardzo kuszącej propozycji? Personalizowane cukierki na wesele to prawdziwy strzał w dziesiątkę. 

Krówki dla gości weselnych są w różnych kolorach i wariantach, skorzystaj z gotowych wzorów lub poproś nas o nowy wzór.

Pomysł na cukierki krówki reklamowe.

Każda z firm może u nas zamowić krówki reklamowe z dowolną szata graficzną, dowolnym logotypem, kolorem. Dodatkowo na etykiecie mogą się znaleźć dane kontaktowe firmy, adres, telefon, e-mail.

Cukierki krówki z logo  mogą być indywidualnym znakiem rozpoznawczym każdej firmy. Pasują na poczęstunek do kawy, na spotkania w biurze a także jako poczęstunek na targach, wystawach, szkoleniach i eventach. 

Krówki firmowe z logo mogą być indywidualną wizytówką każdej firmy, niezależnie od profilu działalności, wielkości firmy czy statusu.

Nowa moda to cukierki personalizowane na chrzest

Przygotujemy krówki personalizowane na chrzest. Dobieramy takie grafiki, które zadowolą każdego. Możemy dobierać różne rysynki, tła, dodawać dodatkowe napisy np. na pamiątkę, data i wiele innych.

Jest to bardzo dobry słodki prezent dla rodziców, chrzestnych i pozostałych gości, bez którego nie odbędzie się żadne przyjęcie komunijne .

Poza tradycyjnymi prezentami takimi jak złoty łańcuszek, kartki z życzeniami czy pieniądze, cukierki krowki z logo zawsze będą pasować i na pewno umilą te ważne w naszym życiu chwile.

Opakowania do krówek w postaci torebek ekologicznych

Jak najlepiej zapakować krówki firmowe aby były ciekawym prezentem. Jednym z ciekawszych patentów na pakowanie krowek są torebki ekologiczne typu kraft, gładkie, w różne wzorki, takie jak kropki lub paski. Można do nich zapakować od 10 do 20 krówek.

Jeżeli zamawiamy krówki personalizowane na urodziny to warto zamówić torebki ekologiczne z naklejką o treści np. z okazcji urodzin dla Anny lub Patryka.

Można zrobić cukierki krówki z logo  z grafiką pod daną uroczystość i takją samą grafikę można umieścić na dedykowanej naklejce na torebkę.

Należy pamiętać że krówki na zamówienie z logo to jedno zamówienie, a torebki to drugie zamówienie. U nas można zamówić wszystko kompleksowo, czyli cukierki krówki personalizowane i do tego torebki oraz naklejki, wszystko w jednym zamówieniu.

 

Opakowania do krówek w postaci pudełeczek

Jak można podarować krówki w inny ciekawy sposób. Nasz pomysł to personalizowane pudełeczka do firmowych krówek z pełnym kolorowym nadrukiem. Pudełeczka takie są robione z twardego kartonu a do tego lakierowane.

Do środka można zmieścić około 8 sztuk krówek. Możemy wykonać krówki z owijkami z firmową grafiką oraz do tego  zrobimy pudełeczka z taką sma grafiką lub podobną. 

Takie opakowania sprawdzą się jako prezenty dla gości weselnych, również na przyjęcia, chrzciny. Też dobrym pomysłem będzie wykonanie takich pudełeczek dla firm, które pokazuja się na targach, robią iventy i szkolenia dla przyszłych handlowców lub pracowników. Również jako prezent dla szczegolnych gości lub zaprzyjaźnionych firm lub kooperantów.

Siedziba firmy:
ul. Długa 17
83-424 Bałachy
tel. 601 654 487
biuro@mojekrowki.pl

Call Now Button Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.