moje krowki

tel. 601 654 487

Blog moje krówki

Komunia święta to szczególny moment w życiu dziecka, który celebruje się z bliskimi i przyjaciółmi. Jednym z tradycyjnych elementów tej uroczystości jest wręczanie upominków dla gości, które mają uczcić i podkreślić tę wyjątkową okazję. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, warto rozważyć cukierki krówki reklamowe z wygrawerowanym logo, które z pewnością zaskoczą i ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Cukierki krówki są znane i lubiane od pokoleń. Ich słodka i karmelowa konsystencja sprawia, że są niezwykle smaczne i przyswajalne. Tradycyjnie są one owinięte w papier z charakterystycznym wzorem w czarno-białe paski, który nawiązuje do wyglądu krowy, stąd właśnie ich nazwa. To wyjątkowe słodycze często kojarzone są z beztroskimi chwilami dzieciństwa i przywołują nostalgiczne wspomnienia. Dlatego też cukierki krówki stanowią idealny element komunijnego upominku.

Warto jednak pójść o krok dalej i uczynić te słodkości jeszcze bardziej wyjątkowymi. Możesz zamówić cukierki krówki reklamowe, na których zostanie umieszczone logo, inicjały czy nazwa dziecka, które przystępuje do sakramentu komunii świętej. To doskonały sposób na spersonalizowanie prezentu, który stanie się nie tylko smacznym przysmakiem, ale również pamiątką na długie lata.

cukierki krówki personalizowane
cukierki krówki personalizowane
cukierki krówki personalizowane

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym wszyscy chcemy podzielić się z bliskimi radością i słodkościami. Cukierki krówki to jedne z najpopularniejszych słodyczy, które można znaleźć w koszyczkach wielkanocnych. Dlaczego nie wykorzystać ich do promocji swojej firmy?

Cukierki krówki reklamowe to idealny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki wśród klientów i partnerów biznesowych. Dodając do nich logo firmy, można w prosty sposób wzmocnić jej wizerunek. Krówki firmowe z logo to także wspaniały pomysł na prezent dla pracowników, którzy z pewnością docenią oryginalny i słodki upominek.

Jeśli chcemy wyjść poza standardowe wzory, warto zastanowić się nad krówkami na zamówienie z logo. Dzięki temu możemy stworzyć unikalne, spersonalizowane cukierki krówki, które idealnie wpasują się w naszą wizję marketingową. Takie słodkości na pewno przyciągną uwagę klientów i będą doskonałym narzędziem do budowania lojalności marki.

W okresie przedświątecznym wiele firm decyduje się na dystrybucję słodyczy wśród klientów i partnerów biznesowych. Cukierki krówki z logo to wspaniały sposób na wyróżnienie się spośród innych prezentów i sprawienie radości swoim kontrahentom. Dzięki nim każdy kto skosztuje naszych słodkości na pewno będzie miał pozytywny obraz naszej firmy.

W tym roku postaw na słodki marketing i wybierz krówki z logo jako swoją reklamową kartę przetargową. Z pewnością zrobią one wrażenie na odbiorcach i pozwolą zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki.

krówki firmowe z logo
krówki na zamówienie z logo
krówki firmowe z logo
krówki firmowe z logo

Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja, w której warto podarować swoim pracownicom, klientkom i partnerkom biznesowym słodki upominek. Cukierki krówki to jedne z najchętniej wybieranych słodyczy na tę okoliczność. A co jeśli dodamy do nich logo naszej firmy?

Cukierki krówki reklamowe to świetny sposób na wzmocnienie wizerunku firmy. Dodając do nich logo, zyskujemy doskonały nośnik reklamowy, który przypomni o naszej marce każdej kobiecie, która skosztuje naszych słodkości. Krówki firmowe z logo to także wspaniały prezent dla pracownic, które z pewnością docenią starania pracodawcy i poczują się docenione.

Jeśli chcemy wyróżnić się spośród innych prezentów, warto zastanowić się nad krówkami na zamówienie z logo. Dzięki temu możemy stworzyć unikalne, spersonalizowane cukierki krówki, które idealnie wpasują się w naszą wizję marketingową. Takie słodkości na pewno przyciągną uwagę obdarowywanych kobiet i będą doskonałym narzędziem do budowania lojalności marki.

Cukierki krówki z logo to także idealny sposób na podziękowanie za współpracę. Podarowanie takiego słodkiego upominku klientkom i partnerkom biznesowym to doskonała okazja, aby w prosty sposób przypomnieć o sobie i zyskać ich sympatię. Krówki z logo na pewno zrobią wrażenie i zostaną docenione.

W tym roku postaw na słodkie upominki dla kobiet i wybierz krówki z logo jako doskonały prezent. To nie tylko sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, ale także wyraz uznania dla pracownic i klientek. Dzięki nim każda kobieta poczuje się wyjątkowa i doceniona.

personalizowane krówki szybka realizacja
personalizowane krówki szybka realizacja
cukierki krówki z logo firmy
krówki na zamówienie z logo

Jak chcesz ugościć rodzinę i krewnych na Święta Bożego Narodzenia? Po za tradycyjnymi potrawami powinny znaleźć się przede wszystkim prezenty. Jednym z fajniejszych pomysłów jest prezent ze słodyczami takimi jak krówki personalizowane w świątecznych owijkach.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. U nas projekty graficzne są zawsze darmowe oraz darmowa jest wizualizacja. Chcemy by te święta były bardzo uroczyste i zarazem słodkie. Dzięki naszym Krówkom ten świąteczny czas będzie niezapomniany.

Prezenty w postaci słodyczy czyli cukierki krówki z logo oraz z grafiką świąteczną są jednym z ważnych elementów świąt tak samo jak tradycyjne potrawy i kolędy.

Krówki ze świątecznymi grafikami spowodują uśmiech na naszych twarzach a zwłaszcza u dzieci, które uwielbiają słodycze. Również dla firm jest to ciekawa forma poczęstunku przy spotkaniach biznesowych, przy kawie czy ważnych naradach.

Nasze cukierki krówki są z projektami w różnych kolorach i z różną grafiką. Można indywidualnie dobrać coś nowego modyfikując już gotowe projekty. Skontaktuj się z nami za pomocą e-maila a opracujemy nową grafikę zgodnie z Waszymi sugestiami.

krówki firmowe z logo
krówki firmowe z logo
krówki firmowe z logo

Pamiątka ślubna i weselna.  Ślub jest chyba najważniejszym momentem każdego życia. Dwoje zakochanych ludzi przyrzeka sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Czy do takiej wspaniałej chwili nie pasują wspaniałe słodkie krówki? Ależ tak. Wszyscy goście takiej ceremonii chętnie będą ją wspominać mając pamiątkę w postaci torebki lub kuferka z krówkami w środku, na których zobaczą imiona nowożeńców, datę ceremonii oraz słowo “dziękujemy”.  Podziękowania dla gości weselnych krówki w dedykowanych owijkach to idealny pomysł.

krowki z logo
podziękowania dla gości weselnych krówki
krowki z logo
krowki z logo

Pomysł na cukierki krówki reklamowe.

Każda z firm może u nas zamówić krówki reklamowe z dowolną szata graficzną, dowolnym logotypem, kolorem. Dodatkowo na etykiecie mogą się znaleźć dane kontaktowe firmy, adres, telefon, e-mail.

Cukierki krówki z logo  mogą być indywidualnym znakiem rozpoznawczym każdej firmy. Pasują na poczęstunek do kawy, na spotkania w biurze a także jako poczęstunek na targach, wystawach, szkoleniach i eventach. 

Krówki firmowe z logo mogą być indywidualną wizytówką każdej firmy, niezależnie od profilu działalności, wielkości firmy czy statusu.

cukierki krówki reklamowe
cukierki krówki z logo
cukierki krówki personalizowane
cukierki krówki reklamowe

Nowa moda to cukierki personalizowane na chrzest

Przygotujemy krówki personalizowane na chrzest. Dobieramy takie grafiki, które zadowolą każdego. Możemy dobierać różne rysunki, tła, dodawać dodatkowe napisy np. na pamiątkę, data i wiele innych.

Jest to bardzo dobry słodki prezent dla rodziców, chrzestnych i pozostałych gości, bez którego nie odbędzie się żadne przyjęcie komunijne .

Poza tradycyjnymi prezentami takimi jak złoty łańcuszek, kartki z życzeniami czy pieniądze, cukierki krowki z logo zawsze będą pasować i na pewno umilą te ważne w naszym życiu chwile.

krówki z logo
krówki z logo
krówki z logo
krówki z moim logo

Opakowania do krówek w postaci torebek ekologicznych

Jak najlepiej zapakować krówki firmowe aby były ciekawym prezentem. Jednym z ciekawszych patentów na pakowanie krówek są torebki ekologiczne typu kraft, gładkie, w różne wzorki, takie jak kropki lub paski. Można do nich zapakować od 10 do 20 krówek.

Jeżeli zamawiamy krówki personalizowane na urodziny to warto zamówić torebki ekologiczne z naklejką o treści np. z okazji urodzin dla Anny lub Patryka.

Można zrobić cukierki krówki z logo  z grafiką pod daną uroczystość i takją samą grafikę można umieścić na dedykowanej naklejce na torebkę.

Należy pamiętać że krówki na zamówienie z logo to jedno zamówienie, a torebki to drugie zamówienie. U nas można zamówić wszystko kompleksowo, czyli cukierki krówki personalizowane i do tego torebki oraz naklejki, wszystko w jednym zamówieniu.

krówki z logo
krówki z twoim logo
krowki z logo
krowki z logo

Opakowania do krówek w postaci pudełeczek

Jak można podarować krówki w inny ciekawy sposób. Nasz pomysł to personalizowane pudełeczka do firmowych krówek z pełnym kolorowym nadrukiem. Pudełeczka takie są robione z twardego kartonu a do tego lakierowane.

Do środka można zmieścić około 8 sztuk krówek. Możemy wykonać krówki z owijkami z firmową grafiką oraz do tego  zrobimy pudełeczka z taką samą grafiką lub podobną. 

Takie opakowania sprawdzą się jako prezenty dla gości weselnych, również na przyjęcia, chrzciny. Też dobrym pomysłem będzie wykonanie takich pudełeczek dla firm, które pokazują się na targach, robią eventy i szkolenia dla przyszłych handlowców lub pracowników. Również jako prezent dla szczególnych gości lub zaprzyjaźnionych firm lub kooperantów.

krówki z logo
krówki z logo
podziękowania dla gości weselnych krówki
krowki z logo
Call Now Button