...

Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Kruche cukierki krówki – firmowe z logo, na zamówienie

Krówki firmowe z własnym logo

Zamów krówki firmowe z własnym logo

Każda szanująca się firma powinna mieć swoje własne gadżety dla klientów i współpracowników. Naszą propozycją są słodkie podarki w postaci krówek z własnym logo. W ramach kompleksowej obsługi klienta realizujemy projekty na opakowania dla naszych krówek. Dzięki indywidualnej grafice sprawdzą się idealnie w roli cukierków reklamowych. Chętnie dobierzemy opakowanie tak, by jak najbardziej pasowało do charakteru Twojej działalności. Zależy nam na tym, aby wychodzące spod naszych rąk krówki firmowe z logo jak najlepiej spełniły swoją funkcję.

Charakterystyczne słodkości na imprezy firmowe

Profesjonalnie i estetycznie oprawione krówki to świetna forma zaprezentowania swojej marki na wielu ważnych wydarzeniach – te cukierki kochają niemal wszyscy! Firmowe krówki reklamowe serwowane na różnych targach branżowych, wystawach czy promocjach pozwalają się pozytywnie zapamiętać przez potencjalnych klientów lub kontrahentów. Chcesz, by mówili oni o Twojej firmie na długo po zakończeniu targów? Postaw na cukierki krówki z logo – ten niewielki gest będzie lepszy niż niejedna wizytówka czy ulotka! Wykonamy słodkie krówki z nadrukiem dla firmy zgodnie z Twoją wizją oraz wymaganiami.

Przykładowe krówki firmową grafiką i z własnym logo

Krówki na zamówienie – jak zamówić opakowania z logo?

Aby zamówić u nas krówki reklamowe z własną grafiką lub logo, musisz przesłać na nasz e-mail biuro@mojekrowki.pl informacje dotyczące projektu, a my zaprojektujemy całą grafikę zgodnie z Twoimi preferencjami. . Uwzględnij nazwę firmy oraz inne elementy, które chcesz, żeby znalazły się na opakowaniu. Wykonanie grafiki jest u nas całkowicie darmowe. Podaj także smak – on jest równie ważny jak logo! Jeden smak obejmuje 5 kg, jeśli chcesz zamówić dwa rodzaje kruchych krówek, musisz wybrać 10 kg i postępować analogicznie: 3 smaki – 15 kg itp. Do każdego projektu dołączamy wizualizację pokazującą gotową krówkę zawiniętą w owijkę wg projektu – to też jest u nas w gratisie!

Cukierki krówki z logo firmy – idealny gratis

Personalizowane krówki z logo firmy doskonale sprawdzają się jako gratis do zakupionych towarów. Taki miły gest sprawia, że klienci chętniej decydują się na ponowne odwiedziny sklepu. Krówki od sprawdzonego producenta to gwarancja najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku. Dodatkowo element w postaci łatwego w zapamiętaniu symbolu bądź przyjemnej dla oka grafiki spowoduje, że klient poczuje się doceniony, a takie szczegóły mają ogromne znaczenie w procesie budowania pozytywnego wizerunku. Zamów krówki firmowe z logiem firmy i ciesz się słodką formą reklamy! Obok tego elementu potencjalni klienci nie przejdą obojętnie.

Krówki firmowe z logo – sekret udanej promocji marki

Wykonane przez nas cukierki krówki z logo firmy będą stanowić świetną formę reklamy, a do tego sprawią, że każdy klient chętnie po nie sięgnie. W końcu temu słodkiemu podarunkowi nie sposób odmówić! Jesteśmy w stanie zaprojektować grafikę zgodnie z logo, które widnieje w wizerunku Twojej marki, dzięki czemu będzie ono zapadało w pamięć odbiorców. Krówki na zamówienie z logo możesz dodawać do zamówień internetowych lub też postawić w estetycznym koszyczku tuż przy kasie w punkcie stacjonarnym i dorzucać je do zakupów.

Stwórz firmowe paczki z krówkami

Oferujemy także możliwość wyboru indywidualnego opakowania na większą liczbę krówek. Wśród naszych propozycji znajdują się różnego rodzaju pudełka, np. lakierowane kartoniki na 8, 10 lub 12 sztuk oraz pudełka eko na nawet 30 cukierków. Można zamówić u nas także papierowe woreczki na 12-20 krówek. Wszystkie opcje są atrakcyjne i pozwolą Ci stworzyć wyjątkowy prezent dla Twoich kontrahentów. Taka słodka paczka na pewno pozytywnie zapisze się w ich pamięci.

Wszystkie nasze propozycje to świetna forma promocji marki nie tylko wśród Twoich klientów, ale też na szerszą skalę. Obdarowani z pewnością chętnie podzielą się zdjęciem swoich zakupów w mediach społecznościowych i uwidocznią Twoje firmowe krówki na jednej z fotografii. Widzisz? Jedna krówka, wiele korzyści (nie tylko tych słodkich).

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Siedziba biura firmy:

Arnet-Media
ul. Długa 17
83-424 Bałachy
tel. 601 654 487
biuro@mojekrowki.pl

logo dpd
logo inpost
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.