...

Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Krówki personalizowane dla firm, na wesele, urodziny i inne okazje

Dostępne 23 smaki krówek

Spróbuj krówki ciągutki w aż 23 smakach!

Kto nie zna tego smaku, ten powinien jak najprędzej skosztować naszych wyjątkowych słodyczy. Krówki to jedne z najpopularniejszych cukierków w Polsce, dlatego nie bez powodu tak wiele osób je uwielbia. Gwarantujemy, że otrzymanie paczuszki z estetycznie opakowanymi krówkami zapadnie każdemu w pamięci – tak samo jak ich wyjątkowy smak!

Pyszne cukierki z własnym logo – na różne okazje

Trudno znaleźć osobę, która nie przepada za smakiem krówek. Jako producent pysznych krówek uznaliśmy, że posiadają one potencjał zjednywania sobie ludzi. Z tego powodu decyzja o stworzeniu możliwości personalizacji opakowań dla krówek sprawiła, że wielu klientów zachciało skorzystać z naszej oferty. Dziś prezentujemy krówki we wielu klasycznych, jak i nietypowych smakach w oryginalnych opakowaniach z grafiką tworzoną specjalnie dla każdego zamawiającego. Kompleksowa obsługa klienta, naturalne składniki, dbałość o detale oraz wysoka jakość wykonania produktu, a także szybka realizacja zlecenia sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji. Spróbuj krówek na zamówienie i przekonaj się sam!

Krówki z własnym logo, wyłącznie na naturalnych składnikach, zawijane ręcznie. Poczuj słodycz i smaki dzieciństwa od mojekrowki.pl

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Siedziba biura firmy:

Arnet-Media
ul. Długa 17
83-424 Bałachy
tel. 601 654 487
biuro@mojekrowki.pl

logo dpd
logo inpost
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.