moje krowki

tel. 601 654 487

Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Krówki smakowe – skosztuj wszystkich!

Dostępne 23 smaki krówek

Spróbuj krówki ciągutki w aż 23 smakach!

Czy jest ktoś, kto nie zna smaku krówek? Jest to mało prawdopodobne, gdyż są to jedne z najpopularniejszych cukierków w Polsce. Jeśli jednak jesteś w tej niewielkiej grupie, koniecznie spróbuj naszych ręcznie robionych propozycji. Gwarantujemy, że otrzymanie paczuszki z estetycznie opakowanymi krówkami zapadnie każdemu w pamięci – tak samo jak ich wyjątkowy smak!

Krówki smakowe – poznaj świat niezwykłych połączeń

Jesteśmy firmą, dla której zadowolenie klientów jest priorytetem. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę krówek smakowych. Wśród naszych propozycji można znaleźć niezwykłe połączenia. Nie brakuje krówek o smaku porannego kakao, zimnego chmielu czy gumy balonowej. Ale spokojnie! Są też klasyczne cukierki oraz takie z mniej oryginalnymi dodatkami – słonecznikiem czy bakaliami. Nie zwlekaj, sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz swój ulubiony rodzaj! 

Wszystkie krówki – klasyczne i smakowe – wytwarzane są metodą tradycyjną, a także z wysokiej jakości naturalnych składników. Wybierając nasze propozycje, możesz mieć pewność, że sięgasz po produkt, który powstał z miłości do karmelowych pyszności. 

Pyszne cukierki z własnym logo – na różne okazje

Trudno znaleźć osobę, która nie przepada za smakiem krówek. Zwłaszcza gdy do wyboru jest tyle opcji, co u nas! Jako producent tych pyszności uznaliśmy, że posiadają one potencjał zjednywania sobie ludzi. Z tego powodu decyzja o stworzeniu możliwości personalizacji opakowań dla krówek sprawiła, że wielu klientów zachciało skorzystać z naszej oferty.

Dziś prezentujemy krówki w wielu klasycznych, jak i nietypowych smakach, a do tego w oryginalnych opakowaniach z grafiką tworzoną specjalnie dla każdego zamawiającego. Kompleksowa obsługa klienta, naturalne składniki, dbałość o detale oraz wysoka jakość wykonania produktu, a także szybka realizacja zlecenia sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji. Spróbuj krówek na zamówienie i przekonaj się sam!

Krówki z własnym logo, wyłącznie na naturalnych składnikach, zawijane ręcznie. Poczuj słodycz i smaki dzieciństwa od mojekrowki.pl

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Call Now Button