...
Producent krówek reklamowych Moja Krówka

Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Krówki personalizowane dla firm, na wesele, urodziny i inne okazje

Krówki firmowe z  własnym logo

Zamów krówki firmowe z własnym logo

Każda szanująca się firma powinna mieć swoje własne gadżety dla klientów i współpracowników chociażby takie słodkie w postaci krówek z własnym logo. W ramach kompleksowej obsługi klienta realizujemy projekty na opakowania dla naszych krówek. Dzięki indywidualnej grafice sprawdzą się idealnie w roli cukierków reklamowych. Profesjonalnie i estetycznie oprawione krówki to świetna forma zaprezentowania swojej marki na wielu ważnych wydarzeniach. Firmowe krówki reklamowe serwowane na różnych targach branżowych, wystawach czy promocjach pozwalają się pozytywnie zapamiętać przez potencjalnych klientów lub kontrahentów. Personalizowane krówki z logo firmy doskonale sprawdzają się jako gratisy do zakupionych towarów. Taki miły gest sprawia, że klienci chętniej decydują się na ponowne odwiedziny sklepu. Krówki od sprawdzonego producenta to gwarancja najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku. Dodatkowo element w postaci łatwego w zapamiętaniu symbolu bądź przyjemnej dla oka grafiki spowoduje, że klient poczuje się doceniony, a takie szczegóły mają ogromne znaczenie w procesie budowania pozytywnego wizerunku. 

Przykładowe grafiki z firmową grafiką i z własnym logo

Aby zamówić krówki firmowe z własnym logo

Aby zamówić u nas krówki z własną grafiką lub własnym logo musisz przesłać nam na nasz e-mail biuro@mojekrowki.pl informacje, jak powinna wyglądac grafika.

Jeżeli masz swoje logo to prześlij nam swoje logo a my zaprojektujemy całą grafikę zgodnie z Twoimi preferencjami. Wykoananie grafiki jest u nas całkowicie darmowe. Do każdego projektu wykonujemy wizualizację pokazującą gotową krówkę zawiniętą w owijkę wg projektu. To też jest u nas w gratisie.

Każda szanująca się firma powinna mieć swoje własne gadżety dla klientów i współpracowników chociażby takie słodkie w postaci krówek z własnym logo. W ramach kompleksowej obsługi klienta realizujemy projekty na opakowania dla naszych krówek. Dzięki indywidualnej grafice sprawdzą się idealnie w roli cukierków reklamowych. Profesjonalnie i estetycznie oprawione krówki to świetna forma zaprezentowania swojej marki na wielu ważnych wydarzeniach. 

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Siedziba firmy:
ul. Długa 17
83-424 Bałachy
tel. 601 654 487
biuro@mojekrowki.pl

Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.