moje krowki

tel. 601 654 487

Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Pamiątkowe krówki personalizowane na chrzest

Krówki pamiątkowe z okazji chrztu

Chrzest święty to ważne wydarzenie w życiu rodziców oraz dziecka. To także okazja do spotkania się w gronie rodzinnym. Warto upamiętnić ten dzień w słodki sposób. Jak? Decydując się na nasze cukierki personalizowane na chrzest! Jesteśmy w stanie wykonać krówki w estetycznych opakowaniach z grafiką nawiązującą do tego podniosłego momentu. Wspólnie zaprojektujemy logo bazujące na imieniu Twojego dziecka, dacie jego chrztu oraz innych elementach, które podkreślą charakter całego wydarzenia.

Krówki na chrzest święty – doskonały skład

Jako producent krówek, któremu zależy na zadowoleniu Klientów, przygotowaliśmy wiele różnych smaków tych wyjątkowych cukierków. Mamy pewność, że każdy, kto chciałaby zdecydować się na zakup krówek z nadrukiem na etykiecie – idealnych na chrzest – znajdzie tu smak, o jakim marzy. Co więcej, nasze produkty mają doskonałe receptury. Sięgamy bowiem po wysokiej jakości naturalne składniki. Ważne jest też to, że słodkości powstają przy wykorzystaniu tradycyjnej metody – krówki krojone są ręcznie. W pracę wkładamy całe swoje serce, co czuć w każdym kęsie naszych karmelowych pyszności.

Krówki z nadrukiem na chrzest

Cukierki możesz wykorzystać jako dodatkową porcję słodkości na stołach podczas poczęstunku po oficjalnej uroczystości lub wręczyć po jednym każdej z zaproszonych osób jako pamiątkę. Sprawdź przykładowe grafiki, jakie możemy zaprojektować w ramach krówek na chrzest – zdecyduj się na jedną z nich lub przyślij nam swoją wizję, a my zrealizujemy ją zgodnie z oczekiwaniami! Krówki personalizowane na chrzest to doskonały pomysł – zachęcamy do wprowadzenia go w życie!

Przykładowe grafiki

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Call Now Button