moje krowki

tel. 601 654 487

Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Krówki na Dzień Nauczyciela – prezent dla wspaniałego wychowawcy

Krówki okolicznościowe z okazji Dnia Nauczyciela

Zamów krówki firmowe z okazji Dnia Nauczyciela

Praca pedagogów nie należy do łatwych, gdyż wymaga wielu poświęceń i sporej dawki cierpliwości. Warto doceniać więc dobrych profesorów, a idealną ku temu okazją jest Dzień Nauczyciela – wtedy uczniowie składają życzenia swoim wychowawcom. Jeśli w klasie doceniacie pracę swoich dydaktyków i chcecie z okazji ich święta wręczyć im wyjątkowy prezent, mamy świetną propozycję – krówki na Dzień Nauczyciela z personalizowanym nadrukiem na papierku. 

Słodycze same w sobie doskonale sprawdzają się jako miły gest, a te w opakowaniach z indywidualnym projektem graficznym wyjątkowo przypadną do gustu każdemu obdarowanemu.

Krówki na Dzień Nauczyciela – mnogość propozycji

W naszej ofercie można znaleźć aż 23 warianty smakowe. Oferujemy zarówno doskonale znane wszystkim klasyczne cukierki karmelowe, jak i warianty z posmakiem szarlotki, kremówki, mocnej kawy oraz wiele innych. Z pewnością można u nas wybrać idealne krówki dla każdego nauczyciela. 

W przypadku opakowań do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jeśli masz własny pomysł na opakowanie krówek na Dzień Nauczyciela, czekamy, aż go przedstawisz. Propozycje prosimy wysyłać na nasz z e-mail biuro@mojekrowki.pl.

Przykładowe grafiki 

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Call Now Button