...
moje krowki
Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Krówki – pyszny pomysł na podarki weselne dla gości

Krówki pamiątkowe na ślub dla gości weselnych

Zamów krówki pamiątkowe na ślub dla gości weselnych

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów dla każdego. Dwoje zakochanych ludzi przyrzeka sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Czy do takiej wspaniałej chwili nie pasują słodkie krówki? Ależ tak! Te uwielbiane przez wiele osób cukierki są doskonałym pomysłem na podziękowania dla gości weselnych. Wszyscy bliscy Pary Młodej będą dobrze wspominać ten dzień, dzięki pamiątce w postaci torebki lub kuferka z krówkami w środku, na których opakowaniu zobaczą imiona nowożeńców, datę ceremonii oraz słowo „dziękujemy”.

Przykładowe grafiki 

Krówki dla gości weselnych – niech ten dzień będzie słodki!

Jeżeli czeka Was organizacja wesela, a nie wiecie, co sprawdzi się jako podziękowania dla gości weselnych, postawcie na nasze ślubne cukierki! Pyszne krówki to zawsze sprawdzone rozwiązanie na wesele! Zaufajcie nam – ten słodki, uroczy podarunek przypadnie do gustu każdej osobie, niezależnie od wieku. Kochają je w końcu dzieci i dorośli!

Wyjątkowe krówki prezentowe

Personalizowane krówki z nadrukiem to idealny pomysł na ślub czy wesele, gdyż będą przypominać gościom o tym ważnym wydarzeniu, a dla Was to gotowe rozwiązanie. Nie musicie poświęcać czasu na własnoręczne przygotowywanie podarunków – my zajmiemy się wszystkim od A do Z. Będziemy potrzebowali wyłącznie daty, imion oraz Waszego zamysłu co do wyglądu etykiety. Jeśli jednak nie macie swojego projektu, możecie zdać się na nasze gotowe propozycje! Zrobimy krówki personalizowane na ślub, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Krówki weselne – pyszne cukierki jako podziękowanie dla gości

Oferowane przez nas cukierki krówki są doskonałą formą podziękowania dla osób przybyłych na ślub i wesele, nie tylko ze względu na wyjątkowy wygląd opakowań, ale także na wyśmienity smak oraz dobry skład tych słodkości. Nasze propozycje bowiem są ręcznie wytwarzane, a w ich produkcję wkładamy całe serce. Jesteśmy przekonani, że pochodzące z naszej fabryki cukierki to idealny pomysł na drobny prezent dla gości weselnych. 

Zapewniamy przy tym, że wybierając nasze krówki ślubne, możecie liczyć na szybką realizację zamówienia. Zachęcamy do zakupów!

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Siedziba biura firmy:

Arnet-Media
ul. Długa 17
83-424 Bałachy
tel. 601 654 487
biuro@mojekrowki.pl

logo dpd
logo inpost
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.