moje krowki

tel. 601 654 487

Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Krówki okazjonalne i promocyjne – personalizowane cukierki

Krówki tematyczne na różne okazje

Okazji do wręczenia komuś upominku jest wiele. Problemem może okazać się jednak wybór prezentu. W takiej sytuacji każdy zastanawia się, co przypadnie do gustu obdarowywanej osobie. Dzięki nam nie trzeba myśleć zbyt długo – wystarczy zamówić wspaniałe krówki z dedykowaną grafiką. Ich smak podbije serce każdego! 

Wśród propozycji naszej fabryki znajdują się tradycyjne karmelowe krówki, a także wariacje na temat tej klasycznej wersji – oferujemy aż 23 odmiany tych cukierków! Wszystkie powstają tradycyjną ręczną metodą, a do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości naturalnych składników. Gwarantujemy, że nasze krówki to idealne okazjonalne i promocyjne prezenty dla każdego. 

Personalizowane krówki okazjonalne i promocyjne

Poza wspaniałym smakiem oferujemy także specjalnie dobrane etykiety cukierków. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wystarczy przesłać na nasz e-mail biuro@mojekrowki.pl wskazówki dotyczące grafiki, a na pewno zaprojektujemy coś pięknego i charakterystycznego dla Ciebie czy Twojej działalności. 

Możliwość dopasowania etykiet sprawia, że nasze krówki mogą pełnić funkcję promocyjną – te owinięte papierkiem z logo rozdasz klientom w podziękowaniu za współpracę lub wręczysz potencjalnym zainteresowanym w ramach zachęty. Cukierki z datą, słowem „dziękuję” czy imionami mogą być z kolei świetnym pomysłem na podziękowanie gościom za przybycie na ważną dla Ciebie uroczystość. 

Przykładowe grafiki 

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Call Now Button