...
moje krowki
Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Pyszne krówki z nasionami konopi siewnych

CBD z nasionami

Krówka z nasionami konopi siewnych (16 g)

Składniki: cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne, masło 82% z mleka, nasiona konopi siewnej (3%), aromat śmietankowy.

Wartość odżywcza w 100 g produktu:

  • wartość energetyczna 1693 kJ/401 kcal,
  • tłuszcz 9,1 g (w tym kwasy
  • tłuszczowe nasycone 4,7 g),
  • węglowodany 76 g (w tym
  • cukry 63 g),
  • białko 3,8 g,
  • sól 0,10 g.

Pomadka mleczna z nasionami konopi siewnych to wyjątkowy smakołyk, który zachwyci niejednego konesera mleczno-maślanych pyszności. Można liczyć tu na doskonale znany i uwielbiany przez wiele osób karmelowy smak, urozmaicony ciekawym dodatkiem. Tym, co czyni naszą propozycję niezwykłą, są bowiem nasiona konopi siewnych. Stanowią one źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych w tym Omega-6 i Omega-3. Poza tym w składzie produktu znajdują się m.in. masło o zawartości tłuszczy 82% oraz pełne mleko w proszku. Do naszych krówek nie dodajemy oleju palmowego ani soli – zawartość tej ostatniej wynika z obecności sodu w mleku.

Do pracy podchodzimy z zaangażowaniem i pasją, co czuć w produktach, które wychodzą spod naszych rąk. A wychodzą dosłownie spod nich, gdyż krówki u nas powstają tradycyjną metodą HAND MADE. 

Oryginalne słodkości – krówki z nasionami konopi

Oferowane przez nas cukierki mają nie tylko dobry prosty skład, ale i doskonały mleczny smak, który przełamywany jest nasionami konopi. To idealny wybór dla koneserów nieoczywistych połączeń. Wierzymy, że każdy koneser tradycyjnych krówek rozkocha się także w naszej wersji z nasionami konopi siewnych.

Nasze cukierki możemy zawinąć w opakowanie z wybraną przez Klienta grafiką. Personalizowane krówki z nasionami konopi siewnych mogą stać się prezentem dla Twoich bliskich, klientów Twojej firmy czy po prostu dla Ciebie – nie zwlekaj, zamawiaj i ciesz się wyjątkowymi krówkami!

Krówki z własnym logo, wyłącznie na naturalnych składnikach, zawijane ręcznie. Poczuj słodycz i smaki dzieciństwa od mojekrowki.pl

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Siedziba biura firmy:

Arnet-Media
ul. Długa 17
83-424 Bałachy
tel. 601 654 487
biuro@mojekrowki.pl

logo dpd
logo inpost
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.