...
moje krowki

Nasze krówki – Twoja przyjemność!

Pyszne krówki świąteczne z logo

Krówki okolicznościowe na Święta Bożego Narodzenia

Krówki na Boże Narodzenie

Słodkie życzenia świąteczne? Jesteśmy jak najbardziej na tak! Wypełnij prezenty dla pracowników – użyj do tego krówek świątecznych z logo. To doskonała forma podziękowania za wspólny rok, jak również subtelne życzenia w jednym. Krówki świąteczne z logo jako dodatek z pewnością ucieszą niejednego członka pracowniczej załogi! Pragniemy zaznaczyć, że do każdego projektu graficznego podchodzimy indywidualnie. U nas są one zawsze darmowe, tak samo jak wizualizacja. Spraw, by tegoroczne święta były bardzo uroczyste i zarazem słodkie. Dzięki naszym krówkom ten świąteczny czas będzie niezapomniany!

Prezenty w postaci słodyczy, czyli cukierków krówek z logo oraz z grafiką świąteczną, mogą być jednym z fajniejszych i milszych prezentów na Gwiazdkę. Wywołają uśmiech na twarzach pracowników, gości, a już zwłaszcza u dzieci, które uwielbiają słodycze. Krówki świąteczne z logo to tegoroczny strzał w 10! Projekty mogą mieć różne kolory, a także grafiki. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania nowego wzoru, modyfikując już gotowe projekty. Skontaktuj się z nami za pomocą e-maila, a opracujemy nowy wygląd zgodnie z Twoimi sugestiami!

Przykładowe grafiki 

Krówki świąteczne z logo. Czy warto?

Dlaczego krówki świąteczne z logo to świetny pomysł? Ponieważ te nieduże cukierki sprawdzają się znacznie lepiej niż jedna tabliczka czekolady bądź nawet całe pudełko pralinek. Smakują tak dobrze, że nawet nie zauważa się, kiedy ręka po wigilijnej kolacji wędruje po pierwszą i następną sztukę ;). To dowodzi o ich przepyszności oraz doświadczeniu, którego na próżno szukać w innych słodkościach. Zdecydowanie się na nasze krówki świąteczne z logo firmy wzbudzi zachwyt u pracowników, którzy z pewnością zachowają opakowania na pamiątkę, a smak we wspomnieniach. Wywołaj uśmiechy na ich twarzach! To prostsze, niż sądzisz. Możesz wybrać grafikę spośród dostępnych wzorów bądź zaproponować coś swojego – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Zdecyduj się na przepiękne motywy prezentów, choinek, lasek cukrowych, śnieżynek lub bałwanków i to w wersjach kolorystycznych przywodzących na myśl święta Bożego Narodzenia. Zapakowane w tego typu papierki krówki z logo Twojej firmy na wierzchu będą stanowić słodki podarunek! Już teraz skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Czekamy właśnie na Twoje zamówienie.

ADRES

83-424 Bałachy
ul. Długa 17

TELEFON

OTWARTE

Od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9.00 – 15.00

Siedziba biura firmy:

Arnet-Media
ul. Długa 17
83-424 Bałachy
tel. 601 654 487
biuro@mojekrowki.pl

logo dpd
logo inpost
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.